Yurt Müdürü

EMEL SAKLI - Yurt Müdürü

Kıvılcım Yurtları Müdürü Emel SAKLI, 1985 yılında Konya’da doğdu. 2009 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. 2009 yılı itibariyle ‘’Kıvılcım Şirketleri’’ bünyesinde kariyerine başladı. Evli ve iki çocuk annesidir. Şehir dışında ailesinden uzakta öğrencilik geçiren biri olarak öğrencilerinin ne gibi zorluklarla karşılaştıklarını, velilerin ne çok fedakarlıklar yaptıklarının bilincinde olan yurt müdürü; yurt yönetim, öğrenci ve veli ilişkilerinde önceliğini bu yönde kullanmıştır.

Artık sizlerde kıvılcım ailesinin birer üyesisiniz. 4 yıllık eğitim hayatınız boyunca ben ve tüm ekibim bu ailede kendinizi güvende hissetmeniz ve güzel günler geçirmeniz için yanınızdayız. En değerli varlıklarınız artık bizim misafirimiz bunun bilincinde ve hassasiyetinde olarak huzurla geçireceğiniz 4 yılın teminatıyız.

Her zaman dediğimiz gibi bir kıvılcım yeter.

EMEL SAKLI
Yurt Müdürü


Yurt Müdürü Emel Saklı, Konya Kız Öğrenci Yurdu, Konya Kız Öğrenci Yurtları, Konya Özel Yurtlar, Konya Yurt, Konya Öğrenci Yurtları, Konya Yurt Fiyatları, Konya Özel Yurt Fiyatları, Konya Yurt Tavsiyeleri

Bize Ulaşın

Bosna-Hersek Mah Fatih Sok No: 1 Selçuk Üniversitesi Karşısı 42250 Selçuklu / KONYA

+905492294242

info@kivilcimyurtlari.com.tr