Yönetim Kurulu Başkanı

HÜSEYİN KÜÇÜK - Yönetim Kurulu Başkanı

Kıvılcım Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KÜÇÜK; 1972 yılında Konya da doğdu kendisi evli, bir erkek ve dört kız çocuğu babasıdır. Sektöre 1993 yılında girdikten sonra 1997 yılına kadar faal olarak birçok ulusal markanın dayanıklı tüketim malları distribütörlük  işlemleri başarılı bir şekilde yürütmüştür.

1998 yılında; iletişim sektörüne de girerek kıvılcım iletişim olarak piyasadaki yerini almıştır. 2009 yılında dünya markası vodafone kanal yapılanmasında Konya, Karaman ve Afyon illerinde yetkili dağıtıcı (distribütör) olarak atanmış bu illerde vodafone ürünlerinin toptan dağıtımını yapmaktadır..

İletişim sektöründeki başarılarının ardından inşaat sektöründeki başarılarıyla da adından söz ettiren kıvılcım şirketleri 2008 yılında Bosna iş merkezi ve Öğrenci Yurduyla  birlikte Bosnahersek Mahallesini yeni bir yaşam merkezi haline getirmiş, 2009 yılında yepyeni bir anlayışla başladığı projesini 2012 yılında faaliyete açtığı KIVILCIM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI VE KIVILCIM AVM İLE TAÇLANDIRMIŞTIR.

Geleceğin en büyük zenginliğini üniversite gençlerinde gören Hüseyin küçük bu düşünceden yola çıkarak bir kız öğrenci yurdunu hayata geçirdi. Önceliği kalite ve güven olan kıvılcım şirketleri yaptığı her işte olduğu gibi yurt sektöründe de farkını ortaya koymuştur. İlk yılında işin ne kadar doğru yapıldığını yurdu tam kapasite doldurarak göstermiş, bir yılı başarıyla bitirmiştir. Farklı bir zenginlik katarak öğrencilere seçenek sunmuş, öğrencilerin konforlu, kaliteli ve güven içinde bir mekanda kalmayı hak ettiğini özel yurtlara göstermiştir.

Siz değerli öğrencilerimize 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında başarılar dilerim. En önemli yıllarınızı geçirdiğiniz üniversite hayatınızı daha güvende daha konforlu daha huzurlu geçirmeniz bizim hedefimiz. Geriye dönüp baktığınızda güzel anılarınızın içinde yer almak bizim için en güzel ödül.

Yapmış olduğumuz bu hizmet insana verdiğimiz değerdendir.
                                                                                                               
HÜSEYİN KÜÇÜK
Yönetim Kurulu Başkanı

 


Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Küçük, Konya Kız Öğrenci Yurdu, Konya Kız Öğrenci Yurtları, Konya Özel Yurtlar, Konya Yurt, Konya Öğrenci Yurtları, Konya Yurt Fiyatları, Konya Özel Yurt Fiyatları, Konya Yurt Tavsiyeleri

Bize Ulaşın

Bosna-Hersek Mah Fatih Sok No: 1 Selçuk Üniversitesi Karşısı 42250 Selçuklu / KONYA

+905492294242

info@kivilcimyurtlari.com.tr