Konya Kıvılcım Öğrenci Yurtları çok kısa zamanda adından söz ettirerek önemli ödüllere layık görüldü. Nedir bu başarının sırrı?
Kıvılcım Yurtları çok kısa zamanda adından söz ettirerek önemli ödüllere layık görüldü.
2017-08-01

Kıvılcım Öğrenci Yurtları çok kısa zamanda adından söz ettirerek önemli ödüllere layık görüldü. Nedir bu başarının sırrı?

Başarı kesinlikle tesadüf değildir. Yapmak için bir şeyi yaparsanız bu başarı getirmez. 5 yıllık bir emek değil bizimkisi, inşaatından başlayan bir emek. Bizim yurt dolsun, sonra ne olacaksa olsun gibi bir düşüncemiz olmadı. Önemli olan yurttaki öğrencilerin sürekli değişmesi değil, yurttaki öğrencilerle yola devam edebilmektir. Öğrenci ne kadar iyiyse siz o kadar iyisinizdir. Tabi ekip işi de önemli… Ekibinizin kaliteli olması gerekiyor. Bu da başarımızı gösteren en iyi örnek. Ödülümüzü Selçuk Üniversitesi Rektörü Sayın Mustafa ŞAHİN hocamızdan almak üniversitemize ve Konya’mıza hizmet etmek ve karşılığında da yılın en iyi öğrenci yurdu ödülüne layık görülmek işimizi daha da şevkle yapmakta bizi hırslandırıyor.

KIVILCIM AİLESİ OLARAK EMEĞİ GEÇEN VE BİZİ BU ÖDÜLE LAYIK GÖREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ. ÖDÜLÜ TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ VELİLERİMİZ VE KIVILCIM AİLESİ ÇALIŞANLARI ADINA ALDIK.

Konya Kıvılcım Öğrenci Yurtları çok kısa zamanda adından söz ettirerek önemli ödüllere layık görüldü. Nedir bu başarının sırrı?

Bize Ulaşın

Bosna-Hersek Mah Fatih Sok No: 1 Selçuk Üniversitesi Karşısı 42250 Selçuklu / KONYA

+905492294242

info@kivilcimyurtlari.com.tr